XVIII Republičko takmičenje - elektrotehnika

XVIII REPUBLIČKO   TAKMIČENjE UČENIKA SREDNjIH ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1,
OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 2,   ELEKTRONIKE I ENERGETSKE ELEKTRONIKE - U PIROTU 02. JUNA   2012. GODINE

ELEKTRONIKA

KONAČNI REZULTATI

R.br.

Ime i prezime učenika

Škola

Mesto

Mentor

1.

Nikolić Dopuđa Petar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Matović Gordana

86

2.

Žebeljan Čedomir

Srednja tehnička PTT škola

Beograd

Vuksanović Dragan

85

3.

Dimić Čedomir

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Matović Dragana

77

4.

Prvanov Nemanja

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Stefanović Ljubosav

75

5.

Popović Dušan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Matović Gordana

69

6.

Petrović Pavle

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Stefanović Ljubosav

68

7.

Stanković Miloš

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Potrebić Slavica

67

8.

Pejić Dušan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Ničić Biljana

64

9.

Đurić Smiljan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Matović Dragana

62

10.

Stanković Stefan

Srednja tehnička PTT škola

Beograd

Vuksanović Dragan

60

11.

Vještica Marko

Tehn. škola 9. maj

Bačka Palanka

Milić Slavuj

58

12.

Ilić Aleksandar

ETŠ M.Stanimirović

Niš

Anđelković Ružica

58

13.

Krstić Lazar

EGŠ Nikola Tesla

Jagodina

Petković Jovan

58

14.

Đorđević Nemanja

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Jović Ljiljana

57

15.

Spasojević Uroš

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Jović Ljiljana

54

16.

Lučković Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Niš

Milosavljević Zoran

50

17.

Radonjić Miloš

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Jakimović Biljana

49

18.

Milić Damir

Tehnička škola

Pirot

Antić Dragan

47

19.

Stanković Jasna

Mašinsko elektro-tehnička škola

Kruševac

Petković Novica

45

20.

Stamenković Stefan

Tehnička škola

Pirot

Antić Dragan

45

21.

Popović Zoran

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Stefanović Ljubosav

44

22.

Stefanović Aleksandar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Stefanović Ljubosav

42

23.

Gajić Nenad

TŠ Jovan Žujović

Gornji Milanovac

Savić Slađana

42

24.

Đorđević Miloš

TŠ 15. maj

Prokuplje

Marković Ivan

39

25.

Sirar Ognjen

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Jakimović Biljana

38

26.

Šiljić Nemanja

MEŠ Goša

Smederevska Palanka

Milojević Nenad

35

27.

Jankov Miloš

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Jakimović Biljana

25

28.

Vasić Lazar

TŠ Rade Metalac

Leskovac

Stevanović Miloš

18

XVIII REPUBLIČKO TAKMIČENjE UČENIKA SREDNjIH ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1,
OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 2, ELEKTRONIKE I ENERGETSKE ELEKTRONIKE - U PIROTU 02. JUNA 2012. GODINE

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 2

KONAČNI REZULTATI

R.br.

Ime i prezime učenika

Škola

Mesto

Mentor

1.

Lazović Ana

Tehnička škola

Čačak

Srećković Vesna

82

2.

Jevtić Branislav

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

58

3.

Tomić Aleksandar

Tehnička škola

Valjevo

Martinović Vesna

56

4.

Lukić Dejan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Rašić Dragana

46

5.

Gubaš Ivan

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Vasiljević Zdravko

44

6.

Živković Stefan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Kovačević Biljana

38

7.

Andrić Jovica

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

38

8.

Nedeljković Sava

Prva tehnička škola

Kragujevac

Kosovac-Simović Ljubica

37

9.

Stojićević Đorđe

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

37

Pilipović Dušan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Jovanović Violeta

37

10.

Gligorijević Andrija

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

36

11.

Vojvodić Nikola

EGŠ Nikola Tesla

Zrenjanin

Mažić Aleksandra

35

12.

Demkovič Mitar

STŠ Mihajlo Pupin

Kula

Filipović Jadranka

35

13.

Marin Petar

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Simin Dragan

34

14.

Đurić Predrag

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

33

15.

Milentijević Milan

Tehnička škola

Smederevo

Vojinović Dušan

31

16.

Jakovljević Uroš

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

29

17.

Puzić Borislav

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Vasiljević Zdravko

29

18.

Stojković Milutin

ETŠ Nikola Tesla

Niš

Mitić Radmila

28

19.

Savić Saša

Tehnička škola

Kladovo

Dimitrijević Dragan

23

20.

Jevtić Ivan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

19

21.

Zdravković Nikola

TŠ Rade Metalac

Leskovac

Nikolić Velibor

14

22.

Nikolić Kristina

Tehnička škola

Pirot

Slavković Boban

9

23.

Božović Đorđe

TŠ Mileta Nikolić

Aranđelovac

Riznić Ljiljana

9

24.

Mitrović Bogdan

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

8

25.

Ignjatović Nemanja

Tehnička škola

Pirot

Slavković Boban

4

26.

Stojanović Milena

TŠ 15. maj

Prokuplje

Aleksić Svetlana

1

27.

Spajić Nikola

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

0

28.

Đurović Radovan

TŠ Ivan Sarić

Subotica

Đurić Srboljub

0

29.

Šumarac Marija

Tehnička škola

Smederevo

Vojinović Dušan

-4

 

XVIII REPUBLIČKO TAKMIČENJE UČENIKA SREDNJIH ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1,
OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 2, ELEKTRONIKE I ENERGETSKE ELEKTRONIKE - U PIROTU 02. JUNA 2012. GODINE

 

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 1

KONAČNI REZULTATI

R.br.

Ime i prezime učenika

Škola

Mesto

Mentor

1.

Ristić Aleksandar

ETŠ M. Stanimirović

Niš

Lučić Radmila

69

2.

Mladenović Dušan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

61

3.

Stevanović Aleksandar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Žmigić Čedomir

56

4.

Mitić Stefan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Jovanović Violeta

54

5.

Stanojević Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Đurić Mirjana

49

6.

Slavković Milan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

48

7.

Pajović Nikola

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

44

8.

Matkovski Marijana

STŠ Mihajlo Pupin

Kula

Filipović Jadranka

43

9.

Mladenović Nikola

ETŠ M. Stanimirović

Niš

Lučić Radmila

43

10.

Gligorov Nenad

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

41

11.

Sivčev Vladimir

Tehnička škola

Kikinda

Ljubović Gorica

41

12.

Arsić Željko

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Jovančević Snežana

39

13.

Radovanović Ognjen

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

35

14.

Džaleta Miloš

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

35

15.

Mićović Matej

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

35

16.

Kuč Milivoje

TŠ Mileta Nikolić

Aranđelovac

Nedić Dobrila

35

17.

Jovanović Đorđe

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Đurić Mirjana

34

18.

Dmitrović Viktor

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Žmigić Čedomir

33

19.

Čalić Jovana

Tehnička škola

Pirot

Slavković Boban

25

20.

Džuver Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Đurić Mirjana

23

21.

Lukač Zoran

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Vujičić Tomka

23

22.

Sovilj Stefan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Žmigić Čedomir

22

23.

Šerbić Marko

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Žmigić Čedomir

21

24.

Dimitrijević Stefan

TŠ Rade Metalac

Leskovac

Nikolić Velibor

20

25.

Štrbac Bojan

Tehnička škola 9. maj

Bačka Palanka

Hložan Janko

19

26.

Kostić Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Niš

Stojanović Vera

19

27.

Timirjanović Stefan

Tehnička škola

Kladovo

Marinović Bogoljub

16

28.

Stefanović Sandra

EGŠ Nikola Tesla

Jagodina

Đorđević Biljana

6

29.

Pavlović Nikola

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Pajčin Vojislav

1

XVIII REPUBLIČKO TAKMIČENjE UČENIKA SREDNjIH ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1,
OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 2,   ELEKTRONIKE I ENERGETSKE ELEKTRONIKE - U PIROTU 02. JUNA   2012. GODINE

ENERGETSKA ELEKTRONIKA

KONAČNI REZULTATI

R.br.

Ime i prezime učenika

Škola

Mesto

Mentor

1.

Stojanović Danilo

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Bjedov Milorad

64

2.

Radojičić Mateja

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Bjedov Milorad

62

3.

Živković Predrag

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Bjedov Milorad

55

4.

Milošević Pavle

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Bjedov Milorad

51

5.

Stanković Milovan

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Marjanović Nemanja

45

6.

Šajben Darko

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Marjanović Nemanja

44,5

7.

Kuzmanović Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Bjedov Milorad

41

8.

Kojadinović Aleksandar

ETŠ Stari grad

Beograd

Vukobratović Olga

40

9.

Gluščević Veljko

ETŠ Rade Končar

Beograd

Vojvodić Parojčić Nataša

37,5

10.

Marković Mihailo

ETŠ Stari grad

Beograd

Vukobratović Olga

33,5

11.

Vuković Mladen

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Anđelković Rade

31

12.

Radosavljević Bogoljub

ETŠ Stari grad

Beograd

Vukobratović Olga

28

13.

Jerotijević Jovica

ETŠ Rade Končar

Beograd

Vojvodić Parojčić Nataša

21

14.

Mirković Miloš

Tehnička škola

Vranje

Anđelković Goran

19

15.

Despotović Stevan

TŠ Mileta Nikolić

Aranđelovac

Mihajlović Dragana

17

16.

Mitić Miloš

Tehnička škola

Vranje

Anđelković Goran

13

17.

Tasić Đorđe

EGŠ Nikola Tesla

Jagodina

Petković Jovan

12

18.

Dicić Milan

TŠ Rade Metalac

Leskovac

Janjević Miodrag

10

19.

Mišić Vladica

TŠ Rade Metalac

Leskovac

Janjević Miodrag

9,5

20.

Volarić Aleksandar

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Anđelković Rade

9,5

21.

Kostić Srđan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Vojvodić Parojčić Nataša

8,5

22.

Arkula Jovanka

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Anđelković Rade

4

23.

Krstić Tihomir

ETŠ Rade Končar

Beograd

Vojvodić Parojčić Nataša

4

Zadatke i rešenja možete preuzeti ovde.

REPUBLIČKO TAKMIČENjE ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA
(spisak škola učesnica sa brojem učenika)
R.B. Škola Mesto OET1 OET2 EL EE Ukupno
1. ETŠ "Nikola Tesla" Beograd 11 8 8 5 32
2. ETŠ "Rade Končar" Beograd 1 2 1 4 8
3. Tehnička škola Valjevo   1     1
4. Srednja tehnička PTT škola Beograd     2   2
5. MEŠ "Goša" S.Palanka     1   1
6. ETŠ "Stari grad" Beograd       3 3
7. Tehnička škola Smederevo   2     2
8. STŠ "Mihajlo Pupin" Kula 1 1     2
9. ETŠ "Nikola Tesla" Pančevo 1 1 3 2 7
10. Tehnička škola Kikinda 1       1
11. Tehnička škola "9. maj" Bačka Palanka 1   1   2
12. ETŠ "Mihajlo Pupin" Novi Sad 2 2 1 3 8
13. ET i GŠ "Nikola Tesla" Zrenjanin   1     1
14. Tehnička škola Subotica   1     1
15. STŠ "Nikola Tesla" S.Mitrovica     2   2
16. Srednja tehnička škola Sombor       1 1
17. ESTŠ "Nikola Tesla" Kraljevo 3 2 2   7
18. ETG "Nikola Tesla" Jagodina 1   1 1 3
19. Tehnička škola Čačak   1     1
20. Prva tehnička škola Kragujevac   1     1
21. TŠ "Mileta Nikolić" Aranđelovac 1 1   1 3
22. TŠ "Jovan Žujović" Gor.Milanovac   1   1
23. Mašinsko elektrotehnička škola Kruševac     1   1
24. ETŠ "Mija Stanimirović" Niš 2   1   3
25. TŠ "Rade Metalac" Leskovac 1 1 1 2 5
26. ETŠ "Nikola Tesla" Niš 1 1 1   3
27. Tehnička škola Kladovo 1 1     2
28. Tehnička škola Pirot 1 2 2   5
29. TŠ "15. maj" Prokuplje   1 1   2
30. Tehnička škola Vranje       2 2
31. TŠ "Mihajlo Pupin" Bijeljina 1 1 1   3
Ukupno: 30 31 31 24 116

 

XVIII Republicko tamicenje elektrotehnickih škola Srbije
Program i satnica takmicenja:

Petak, 01 jun 2012. godine:

 

    Dolazak takmicara, mentora i gostiju u rezervisane objekte................................ do 1800
    Smeštaj i vecera ................................................................................................... do 2000
    Svecanost i otvaranje takmicenja u sali Doma kulture ........................................ od 2030

Subota, 02 jun 2012. godine:

 

    Dolazak takmicara, mentora i gostiju u prostorije Tehnicke škole....................... do 0900
    Sastanak nastavnika, direktora, komisija u amfiteatru.................................... 0900 – 0930
    Rasporedivanje ucenika po ucionicama.......................................................... 0930 – 0945
    Podela testova i davanje uputstava................................................................. 0945 – 1000
    Izrada testa..................................................................................................... 1000 – 1200
    Rad komisije za šifrovanje.............................................................................. 1200 – 1230
    Objavljivanje testova sa rešenjima na oglasnoj tabli....................................... 1200 – 1230
    Rad komisija za pregled testova..................................................................... 1230 – 1500
    Rad komisije za dešifrovanje.......................................................................... 1500 – 1530
    Rad komisije za obradu podataka rezultata takmicenja.................................. 1530 – 1600
    Objavljivanje privremenih rang lista............................................................... 1600 – 1615
    Podnošenje prigovora..................................................................................... 1615 – 1630
    Rad komisija za žalbe..................................................................................... 1630 – 1700
    Objavljivanje konacnih rang lista.................................................................... 1700 – 1715
    Proglašenje pobednika, urucivanje diploma, priznanja i nagrada ...... 1800 casova.
    Svecana vecera u banket sali hotela «Gali»....................................................... od 2030 .

 

VAŽNO!!!

    Od 1030 - prezentacija firme Festo GmbH u amfiteatru škole za nastavnike, direktore, goste
    Po završenom testu, u vremenu od 1230 do 1500 casova, organizovan je prevoz (3 km) i poseta Hidroelektrani «Pirot», za sve ucenike i pratioce koji nemaju obaveze u školi. Predvidena je poseta proizvodnoj hali kao i rucak za sve posetioce u restoranu hidroelektrane, a zatim je na redu poseta popularnom muzeju Ponišavlja (u objektima muzeja snimani su mnogi filmovi i serije kao što su «Ivkova slava», «Zona Zamfirova».....)
    Povratak u školu predviden je najkasnije do 1600 casova, odnosno pre objavljivanja privremenih rang lista rezultata takmicenja

 

Pirot_Izvod_iz_mape_600