Film

Top Panel

XXIII Republičko takmičenje srednjih saobraćajnih škola Republike Srbije

Obaveštavamo škole i takmičare da u delu pravila saobraćaja za takmičenje se uzimaju u obzir prvih 20 testova.

Takođe, u opštem delu – Opšta i saobraćajno tehnićka kultura- u odgovoru pod rednim brojem 24 pod a treba da stoji : Javni tužilac, kriminalistički tehničar i ovlašćeni radnik MUPa i tačan je odgovor pod a kao i u objavljenom tekstu Pitanje pod rednim brojem 29 treba da glasi: Koliko je ograničenje brzine na motoputu? Tačan odgovor je isti kao u objavljenom tekstu.

Takođe, u Donload sekciji je postavljen novi dokument: 10 RASKRSNICA sa rešenjima.pdf

Na slikama su date dimenzije vozila koje će biti korišćeno za C kategoriju

Deo Mape Pirot

XXIII Republičko takmičenje srednjih saobraćajnih škola Republike Srbije održaće se u Pirotu 22.04.2016. i 23.04.2016 godine. Svi detalji vezani za smeštaj, cene smeštaja i tačno vreme održavanja takmičenja biće naknadno objavljeni.

Detaljne informacije o takmičenju možete pogledati ovde.

Potrebnu dokumentaciju možete preuzeti ovde.