Техничка школа Пирот  www.tsp.edu.rs direktor@tsp.edu.rs 010/311269

KONAČNI REZULTATI – ELEKTRONIKA

XVIII REPUBLIČKO   TAKMIČENjE UČENIKA SREDNjIH ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1,
OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 2,   ELEKTRONIKE I ENERGETSKE ELEKTRONIKE – U PIROTU 02. JUNA   2012. GODINE

ELEKTRONIKA

KONAČNI REZULTATI

R.br.

Ime i prezime učenika

Škola

Mesto

Mentor

1.

Nikolić Dopuđa Petar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Matović Gordana

86

2.

Žebeljan Čedomir

Srednja tehnička PTT škola

Beograd

Vuksanović Dragan

85

3.

Dimić Čedomir

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Matović Dragana

77

4.

Prvanov Nemanja

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Stefanović Ljubosav

75

5.

Popović Dušan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Matović Gordana

69

6.

Petrović Pavle

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Stefanović Ljubosav

68

7.

Stanković Miloš

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Potrebić Slavica

67

8.

Pejić Dušan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Ničić Biljana

64

9.

Đurić Smiljan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Matović Dragana

62

10.

Stanković Stefan

Srednja tehnička PTT škola

Beograd

Vuksanović Dragan

60

11.

Vještica Marko

Tehn. škola 9. maj

Bačka Palanka

Milić Slavuj

58

12.

Ilić Aleksandar

ETŠ M.Stanimirović

Niš

Anđelković Ružica

58

13.

Krstić Lazar

EGŠ Nikola Tesla

Jagodina

Petković Jovan

58

14.

Đorđević Nemanja

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Jović Ljiljana

57

15.

Spasojević Uroš

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Jović Ljiljana

54

16.

Lučković Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Niš

Milosavljević Zoran

50

17.

Radonjić Miloš

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Jakimović Biljana

49

18.

Milić Damir

Tehnička škola

Pirot

Antić Dragan

47

19.

Stanković Jasna

Mašinsko elektro-tehnička škola

Kruševac

Petković Novica

45

20.

Stamenković Stefan

Tehnička škola

Pirot

Antić Dragan

45

21.

Popović Zoran

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Stefanović Ljubosav

44

22.

Stefanović Aleksandar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Stefanović Ljubosav

42

23.

Gajić Nenad

TŠ Jovan Žujović

Gornji Milanovac

Savić Slađana

42

24.

Đorđević Miloš

TŠ 15. maj

Prokuplje

Marković Ivan

39

25.

Sirar Ognjen

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Jakimović Biljana

38

26.

Šiljić Nemanja

MEŠ Goša

Smederevska Palanka

Milojević Nenad

35

27.

Jankov Miloš

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Jakimović Biljana

25

28.

Vasić Lazar

TŠ Rade Metalac

Leskovac

Stevanović Miloš

18

2. June 2012.
Copyright © 2019 Техничка школа Пирот
X