Техничка школа Пирот  www.tsp.edu.rs direktor@tsp.edu.rs 010/311269

KONAČNI REZULTATI – OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 1

XVIII REPUBLIČKO TAKMIČENJE UČENIKA SREDNJIH ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1,
OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 2, ELEKTRONIKE I ENERGETSKE ELEKTRONIKE – U PIROTU 02. JUNA 2012. GODINE

 

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 1

KONAČNI REZULTATI

R.br.

Ime i prezime učenika

Škola

Mesto

Mentor

1.

Ristić Aleksandar

ETŠ M. Stanimirović

Niš

Lučić Radmila

69

2.

Mladenović Dušan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

61

3.

Stevanović Aleksandar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Žmigić Čedomir

56

4.

Mitić Stefan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Jovanović Violeta

54

5.

Stanojević Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Đurić Mirjana

49

6.

Slavković Milan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

48

7.

Pajović Nikola

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

44

8.

Matkovski Marijana

STŠ Mihajlo Pupin

Kula

Filipović Jadranka

43

9.

Mladenović Nikola

ETŠ M. Stanimirović

Niš

Lučić Radmila

43

10.

Gligorov Nenad

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

41

11.

Sivčev Vladimir

Tehnička škola

Kikinda

Ljubović Gorica

41

12.

Arsić Željko

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Jovančević Snežana

39

13.

Radovanović Ognjen

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

35

14.

Džaleta Miloš

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

35

15.

Mićović Matej

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

35

16.

Kuč Milivoje

TŠ Mileta Nikolić

Aranđelovac

Nedić Dobrila

35

17.

Jovanović Đorđe

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Đurić Mirjana

34

18.

Dmitrović Viktor

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Žmigić Čedomir

33

19.

Čalić Jovana

Tehnička škola

Pirot

Slavković Boban

25

20.

Džuver Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Đurić Mirjana

23

21.

Lukač Zoran

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Vujičić Tomka

23

22.

Sovilj Stefan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Žmigić Čedomir

22

23.

Šerbić Marko

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Žmigić Čedomir

21

24.

Dimitrijević Stefan

TŠ Rade Metalac

Leskovac

Nikolić Velibor

20

25.

Štrbac Bojan

Tehnička škola 9. maj

Bačka Palanka

Hložan Janko

19

26.

Kostić Lazar

ETŠ Nikola Tesla

Niš

Stojanović Vera

19

27.

Timirjanović Stefan

Tehnička škola

Kladovo

Marinović Bogoljub

16

28.

Stefanović Sandra

EGŠ Nikola Tesla

Jagodina

Đorđević Biljana

6

29.

Pavlović Nikola

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Pajčin Vojislav

1

2. јуна 2012.
Copyright © 2019 Техничка школа Пирот
X