Техничка школа Пирот  www.tsp.edu.rs direktor@tsp.edu.rs 010/311269

KONAČNI REZULTATI – OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 2

XVIII REPUBLIČKO TAKMIČENjE UČENIKA SREDNjIH ELEKTROTEHNIČKIH ŠKOLA IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1,
OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 2, ELEKTRONIKE I ENERGETSKE ELEKTRONIKE – U PIROTU 02. JUNA 2012. GODINE

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE 2

KONAČNI REZULTATI

R.br.

Ime i prezime učenika

Škola

Mesto

Mentor

1.

Lazović Ana

Tehnička škola

Čačak

Srećković Vesna

82

2.

Jevtić Branislav

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

58

3.

Tomić Aleksandar

Tehnička škola

Valjevo

Martinović Vesna

56

4.

Lukić Dejan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Rašić Dragana

46

5.

Gubaš Ivan

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Vasiljević Zdravko

44

6.

Živković Stefan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Kovačević Biljana

38

7.

Andrić Jovica

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

38

8.

Nedeljković Sava

Prva tehnička škola

Kragujevac

Kosovac-Simović Ljubica

37

9.

Stojićević Đorđe

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

37

Pilipović Dušan

ETŠ Rade Končar

Beograd

Jovanović Violeta

37

10.

Gligorijević Andrija

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

36

11.

Vojvodić Nikola

EGŠ Nikola Tesla

Zrenjanin

Mažić Aleksandra

35

12.

Demkovič Mitar

STŠ Mihajlo Pupin

Kula

Filipović Jadranka

35

13.

Marin Petar

ETŠ Nikola Tesla

Pančevo

Simin Dragan

34

14.

Đurić Predrag

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

33

15.

Milentijević Milan

Tehnička škola

Smederevo

Vojinović Dušan

31

16.

Jakovljević Uroš

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Davidov Mileva

29

17.

Puzić Borislav

ETŠ Mihajlo Pupin

Novi sad

Vasiljević Zdravko

29

18.

Stojković Milutin

ETŠ Nikola Tesla

Niš

Mitić Radmila

28

19.

Savić Saša

Tehnička škola

Kladovo

Dimitrijević Dragan

23

20.

Jevtić Ivan

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

19

21.

Zdravković Nikola

TŠ Rade Metalac

Leskovac

Nikolić Velibor

14

22.

Nikolić Kristina

Tehnička škola

Pirot

Slavković Boban

9

23.

Božović Đorđe

TŠ Mileta Nikolić

Aranđelovac

Riznić Ljiljana

9

24.

Mitrović Bogdan

ESTŠ Nikola Tesla

Kraljevo

Radević Verka

8

25.

Ignjatović Nemanja

Tehnička škola

Pirot

Slavković Boban

4

26.

Stojanović Milena

TŠ 15. maj

Prokuplje

Aleksić Svetlana

1

27.

Spajić Nikola

ETŠ Nikola Tesla

Beograd

Trajković Snežana

0

28.

Đurović Radovan

TŠ Ivan Sarić

Subotica

Đurić Srboljub

0

29.

Šumarac Marija

Tehnička škola

Smederevo

Vojinović Dušan

-4

 

2. June 2012.
Copyright © 2019 Техничка школа Пирот
X