Техничка школа Пирот  www.tsp.edu.rs direktor@tsp.edu.rs 010/311269

Raspored vanrednih ispita – april 2017.

Распоред полагања испита за ванредне ученике

у априлском испитном року 2016/2017.

Уколико дође до померања термина неког испита промене ће

бити благовремено објављене на сајту школе и на огласној табли

(све премене ће бити обележене црвеном бојом) .

                                                                              за додатне информације: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.“>vanredni@tsp.edu.rs

 

 

ОПШТЕОБРАЗОВНИ ПРЕДМЕТИ  

Р. бр

Предмет

Испитна комисија / испитивач

Термини испита/ кабинет

1.

Српски језик и књижевн.

+ Матурски испит

1. Ђорђевић Марија

25.4.2017. у 13.15/ амфитеатар

2. Тошић Нинослава

3. Петровић Бранислава

2.

Енглески језик

1. Стојановић Бојана

Енглески језик

26.4.2017. у 11.25 / библиотека

2. Влајков Мила

3. Петровић Оливера

3.

Историја

1. Малићевић Шућро

26.4.2017. у 11.25 / библиотека

2. Костић Јадранка

3. Николић Славко

4.

Социологија

1. Спасић Јелана

21.4.2017. у 14.00 / каб. 21

2. Ђурић Јовица

3. Васиљковић Родољуб

8.

Грађанско васпитање 4.разред

1. Спасић Јелана

28.4.2017. у 14.00 / каб. 21

2. Ђурић Јовица

3. Васиљковић Родољуб

9.

Филозофија

1. Спасић Јелана

21.4.2017. у 11.20 / библиотека

2. Ђурић Јовица

3. Васиљковић Родољуб

10.

Математика

Валчић Владимир

Писмени део 27.4.2017. у 12.25/ каб. 5

Крстић Добрила

Маноилов Славољуб

12.

Географија

Маринковић Ивана

Костић Јадранка

Ћирић Драгана

13.

-Економика и орг. предузећа/саобраћаја

1.Марковић Наташа

20.4.2017 у 11.30/ каб. 14

2. Маринковић драгана

3. Поповић Предраг

14.

Физика

1. Митић Словенка

25.4.2017. у 12.25 / каб. 8

2. Мадић Срба

3. Славковић Бобан

15

Хемија

1.Ћирић Драгана

2. Костић Јадранка

3. Маринковић Ивана

16

Биологија

1.Ћирић Драгана

20.4.2017 у 10.40/ библиотека

2. Костић Јадранка

3. Маринковић Ивана

17.

Физичко васпитање

Ставел Милан

28.4.2017 у 13.10/ ф. сала

Миланов Милан

Андоновић Александар

18

Веронаука

Панчић Мирослав

20.4.2017 у 12.20/ библиотека

Николић Славољуб

Ђорђевић Богдан

19

Грађанско васпитање 1.разред

Алексић Радица

19.4.2017 у 13.10/ каб 21

Димитријевић Братислав

Николић Славољуб

          

18

Рачунарство и информатика

Ташков Милисав

24.4.2017 у 14.00/ каб 13

Валчић Владимир

Маноилов Славољуб

  

САОБРАЋАЈ

Испитна комисија     КС 1

Испитна комисија     КС 2

Испитна комисија     КС 3

1. Николић Владимир

1. Костић Наташа

1. Сотиров Драган

2. Јанковић Бојан

2. Јанковић Бојан

2. Поповић Предраг

3. Маринковић Драгана

3. Николић Владимир

3. Николић Владимир

 

Испитна комисија     КС 4

Испитна комисија     КС 5

Испитна комисија     КС 6

1. Марковић Наташа

1. Николић Владимир

1. Станковић Марија

2. Јанковић Бојан

2. Поповић Предраг

2. Јанковић Бојан

3. Николић Владимир

3. Здравковић Мића

3. Николић Владимир

 

Р. бр

Предмети

Испитна комисија

Испитивач

Термини испита

Кабинет

1.

Саобраћајни системи

КС 1

Јанковић Бојан

2.

Економика и орг. саоб.

Пословање саоб. предузећа

КС 4

Марковић Наташа

20.4.2017 у 11.30

каб. 14

3

Моторна возила – возачи моторних возила

Мотори и моторна возила (техн. друм. саоб. )

КС 1

Јанковић , Николић

20.4.2017. у 14.00

Каб. 15

4.

Основи саобраћајне психологије

КС 2

Костић Наташа

7.

Регулисање саобраћаја

КС1

Маринковић Драгана

24.4.2017. у 14.00

Каб. 15

8.

Безбедност саобраћаја

КС 1

Јанковић , Николић

24.4.2017. у 14.00

Каб. 15

9.

Организација превоза

КС 1

Николић Владимир

24.4.2017. у 14.00

Каб. 15

10.

Основи путева и улица

КС 1

Маринковић Драгана

20.4.2017. у 14.00

Каб. 15

11.

Интегрални транспорт

КС 1

Маринковић Драгана

20.4.2017. у 14.00

Каб. 15

13.

Шпедиција

КС1

Јанковић Бојан

24.4.2017. у 14.00

Каб. 15

14.

Практична настава

-Возачи 2. разред

-техничари 1. 2

КС1

Николић В. ,

Поповић П.

Јанковић Б.

15.

Практична настава

– техничари 3. и 4. разред

КС1

Николић В. ,

Поповић П.

Јанковић Б.

20.4.2017. у 14.00

Каб. 15

16.

Практична настава

– возачи 3. разред

КС 3

Сотиров Драган

17.

Специјалистички испити:

КС1

Николић Владимир

18.

Одбрана специјалистичког испита Б кат.

КС 1

Николић Владимир

19.

Електрични и електронски уређаји на возилу

КЕ 4

Вацић Саша

20

Завршни, матурски испит

КС1

Николић, Јанковић

20.4.2017. у 14.00

Каб. 15

21

Терет са интегралним транс.

КС 1

Јанковић Бојан

22

Терет у саобр. и механизација прет.

КС 1

Јанковић Бојан

23

Транспортно право и шпед.

КС 1

Јанковић Бојан

24

Превоз путника и робе

КС 1

Николић Владимир

25

Гараже сервиси и паркир.

КС 1

Маринковић Драгана

24.4.2017. у 14.00

Каб. 15

МАШИНСТВО

+

Испитна комисија     КM 1

Испитна комисија     КM 2

Испитна комисија     КM 3

Испитна комисија КM 4

Испитна комисија   КM 5

1. Станковић Марија

1. Манчић Станка

1. Вељковић Весна

1. Пејчић Братислав

1. Алексић Војислав

2. Петровић Миљан

2. Јовановић Јасмина

2. Калаџиски Саша

2. Јовановић Драган

2. Божић Дарко

3. Голубовић Бора

3. Живковић Радмила

3. Алексовски Дејан

3. Голубовић Бора

3. Пејчић Братислав

 

Р. бр

Предмети

Испитна комисија

Испитивач

Термини испита/ кабинет

 

1

Механика 2 ,

Техничка механика,

КM 2

Живковић Радмила

2

Термодинамика и термотехника

КM 2

Манчић Станка

3

Аутоматизација произ. и флексибилни производни системи

КM 2

Манчић Станка

4

Хидраулика и пнеуматика

КM 2

Манчић Станка

5

Технологија обраде

КM 2

Манчић Станка

20.4.2017. у 13.15

Каб 2

6

Хидраулика и пнеуматика

КM 2

Манчић Станка

7

Механика 1

КM 2

Манчић Станка

20.4.2017. у 13.15

Каб 2

8

Аутоматизација и роботика

КM 2

Манчић Станка

9

Технологија образовног профила – 3. степен

КМ1

Станковић Марија

Голубовић Бора

10

Технолошки поступци

КM 1

Станковић Марија

24.4.2017. у 14.00

Машинска радионица

11

Техничко цртање

КM 2

Јовановић Јасмина

Живковић Радмила

20.4.2017. у 13.15

Каб 2

12

Машински елементи

КM 2

Јовановић Јасмина

20.4.2017. у 13.15

Каб 2

13

Технологија материјала

2. разред технн. друмског с.

КM 2

Живковић Радмила

14

Пројектовање технолошких система

КМ5

Божић, Пејчић, Алексић

9.5.2017. у 8.00

Каб 35

15

Организација рада

КМ1

Станковић Марија

24.4.2017. у 14.00

Машинска радионица

16

Испитивање маш. констр.

КM 2

Јовановић Јасмина

17

Завршни испит – инсталатер

КM 1

Голубовић Бора

24.4.2017. у 11.00

Машинска радионица

18

Отпорност материјала

КM 1

Станковић Марија

Машинска радионица

19

Програмирање за комп. управ. машине

КМ 3

Калаџиски Саша

20

-Моделирање маш. ел. и констр.

Конструкција алата и прибора

КМ 3

Вељковић Весна

28.4.2017. у 14.00

Каб. 10

21

-Основе конструисања

-Рачунари у машинству

КМ 3

Вељковић Весна

28.4.2017. у 14.00

Каб. 10

22

Основе компјутерске графике

КМ 3

Вељковић Весна

28.4.2017. у 14.00

Каб. 10

МАШИНСТВО И ЕЛЕКТРОТЕХНИКА (техничар мехатронике)

Р. бр

Предмети

Испитна комисија

Испитивач

Термини испита/ кабинет

 

1

Дигитална ел. И микроконтр.

 

Божић Милан

27.4.2017. у 14.00

2

Објектно програмирање

 

Миодраг Милан

26.4.2017. у 14.00

7. априла 2017.
Copyright © 2019 Техничка школа Пирот
X