Техничка школа Пирот  www.tsp.edu.rs direktor@tsp.edu.rs 010/311269

Специфичности

РАСПОРЕД И САТНИЦА

ПЕТОГ РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ

ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧАР ЗА

ТЕРМИЧКЕ И РАСХЛАДНЕ УРЕЂАЈЕ

 

Практичан рад –  група I 

Кабинет број   11

 

 

Чланови комисије:

1. Станковић Душан ( Ужице ),председник комисије

2. Васић Гавро ( Земун )

3. Радовић Љубомир ( Косовска Митровица )

 

 

 

 

Прва сменавреме: од 11.15 h до 12.00 h 

 

1. Стипановић Предраг  ( Инђија )

2. Џајски Саша  ( Кикинда )

3. Јовановић Александар  ( Костолац )

4. Јовановић Јован  ( Лесковац )

5. Кесег Иван ( Зрањанин )

 

 

 

Друга сменавреме: од 12.15 h до 13.00 h 

 

1. Денић Александар  ( Београд, Стари град )

2. Богдан Тешић ( Горњи Милановац )

3. Сотиров  Адриан  ( Пирот )

4. Ђурић Дејан  ( Суботица )

5. Никола Грујић  ( Београд Железник )

 

 

 

Трећа сменавреме: од 13.15 h до 14.00 h 

 

1. Фаркаш Александар  ( Кула )

2. Димитријевић Бранислав  ( Лесковац )

3. Дошеновић Радован  ( Инђија )

4. Миланов Марко  ( Београд, Стари град )

 


 

Практичан рад – група II

`

Кабинет број 10

 

 

 

Чланови комисије:

1. Павловић Владан ( Београд, Стари град ), председник

2. Карољ Туру ( Суботица )

3. Чудан Синиша ( Кикинда )

 

 

 

Прва сменавреме: од 11.15 h до 12.00 h 

 

1. Марковић Марко  ( Јагодина )

2. Соколовић Предраг  ( Пирот )

3. Пејатовић Жарко  ( Пријепоље )

4. Чегар  Драго ( Земун )

5. Побран Бојан ( Кула )

 

 

 

Друга сменавреме: од 12.15 h до 13.00 h 

 

1. Радовановић Филип  ( Косовска Митровица )

2. Јевтимијевић Никола  ( Крушевац )

3. Јокић Радослав  ( Рача )

4. Радовановић Драган  ( Алексинац )

5. Станић Марко ( Зрењанин )

 

 

 

Трећа смена време: од 13.15 h до 14.00 h 

 

1. Срђан Ковачевић  ( Земун )

2. Радуловић  Никола  ( Пријепоље )

3. Митковић Милош  ( Јагодина )

4. Милутиновић Жарко  ( Косовска Митровица )

 


 

Практичан рад –  група III 

Кабинет број 9

 

 

 

 

 

Чланови комисије:

1. Лемајић Душан ( Инђија ) , председник

2. Дрчелић Владимир ( Пријепоље )

3. Тончић Нинослав ( Лесковац )

 

 

 

 

Прва сменавреме: од 11.15 h до 12.00 h 

 

1. Цвијовић Дарко ( Младеновац )

2. Меловић Горан  ( Ужице )

3. Томић Дејан   ( Крушевац )

4. Стевановић  П. Александар ( Београд, Железник )

 

 

 

Друга сменавреме: од 12.15 h до 13.00 h 

 

1. Стојановић Александар ( Костолац )

2. Стојанов Милош  ( Кикинда )

3. Јовановић Александар  ( Рача )

4. Мартиновић Срђан  ( Ужице )

 

 

 

 

Трећа сменавреме: од 13.15 h до 14.00 h 

 

1. Мирић  Душан ( Младеновац )

2. Стевић Ненад  ( Алексинац )

3. Стевановић Жељко  ( Смедерево )

4. Влахов Јован  ( Суботица )


 

23. априла 2010.
Copyright © 2019 Техничка школа Пирот
X