Subota 03. јуна 2017. године:
Održano je Republičko takmičenje učenika elektrotehničkih škola iz Osnova elektrotehnike, Elektronike i Energetske elektronike.
Domaćin takmičenja bila je Tehnička škola iz Užica, a učestvovalo je 120 najbolje plasiranih učenika sa Regionalnih takmičenja.
Učenici Tehničke škole iz Pirota ostvarili su odlične rezultate: Mladenović Nemanja osvojio je drugo mesto iz Energetske elektronike, Đorđević Milica osvojila je deseto mesto iz Elektronike i Vacić Marijana osvojila je dvanaesto mesto iz Osnova elektrotehnike.
Njihov nastavnici i mentori su Ignjatović Mirjan, Slavković Boban i Božić Milan.

Elektrotehnika republicko Zlatibor 2017 500

3. June 2017.