Техничка школа Пирот  www.tsp.edu.rs direktor@tsp.edu.rs 010/311269

Spisak učenika i mentora

СПИСАК УЧЕНИКА И МЕНТОРА

ПЕТОГ РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ

ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧАР ЗА ТЕРМИЧКЕ И РАСХЛАДНЕ УРЕЂАЈЕ

 

Р.бр.

Презиме и име

Ментор
Школа
Место
  1. 1.

Фаркаш Александар

Паповић Дарко

Средња техничка школа

„Михајло Пупин“

Кула

  1. 2.

Побран Бојан

Паповић Дарко

Средња техничка школа

„Михајло Пупин“

Кула

  1. 3.

Стојанов Милош

Филиповић Градимир

Техничка школа

Кикинда

  1. 4.

Џајски Саша

Чудан Синиша

Техничка школа

Кикинда

  1. 5.

Кесег Иван

Бирдахић Амир

Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“

Зрењанин

  1. 6.

Станић Марко

Бирдахић Амир

Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“

Зрењанин

  1. 7.

Влахов Јован

Николић Родољуб

Техничка школа

Суботица

  1. 8.

Ђурић Дејан

Туру Карољ

Техничка школа

Суботица

  1. 9.

Цвијовић Дарко

Ристић Горан

Техничка школа

Младеновац

10.

Душан Мирић

Ристић Горан

Техничка школа

Младеновац

11.

Стевановић П. Александар

Ћурчић Љубисав

Техничка школа

Београд-Железник

12.

Гајић Никола

Мијатовић Дејан

Техничка школа

Београд-Железник

13.

Стипановић Предраг

Крзнарић Бранислав

Техничка школа

„Михајло Пупин“

Инђија

14.

Дошеновић Радован

Лемајић Душан

Техничка школа

„Михајло Пупин“

Инђија

15.

Јовановић Александар

Голубовић Јован

Средња школа

„Ђура јакшић“

Рача

16.

Јокић Радослав

Голубовић Јован

Средња школа

„Ђура јакшић“

Рача

17.

Денић Александар

Тодоровић Хранислав

Електротехничка школа

„Стари град“

Београд

18.

Милованов Марко

Павловић Владан

Електротехничка школа

„Стари град“

Београд

19.

Марковић Марко

Марковић Милован

Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“

Јагодина

20.

Митаковић Милош

Марковић Милован

Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“

Јагодина

21.

Стојановић Александар

Марковић Риста

Техничка школа

„Никола Тесла“

Костолац

22.

Јовановић Александар

Гошев Зорица

Техничка школа

„Никола Тесла“

Костолац

23.

Радуловић Никола

Дрчелић Владимир

Техничка школа

Пријепоље

24.

Пејатовић Дарко

Дрчелић Владимир

Техничка школа

Пријепоље

25.

Меловић Горан

Станковић Душан

Техничка школа

Ужице

26.

Мартиновић Срђан

Станковић Душан

Техничка школа

Ужице

27.

Милутиновић Жарко

Алексић Дејан

Техничка школа  „Михајло Петровић Алас“

Косовска Митровица

28.

Радовановић Филип

Радовић Љубомир

Техничка школа  „Михајло Петровић Алас“

Косовска Митровица

29.

Јефтинијевић Никола

Анђелковић Драшко

Машинско – електротехничка школа

Крушевац

30.

Томић Дејан

Анђелковић Драшко

Машинско – електротехничка школа

Крушевац

31.

Радовановић Драган

Тасић Александар

Техничка школа

„ Прота Стеван Димитријевић“

Алексинац

32.

Стевић Ненад

Тасић Александар

Техничка школа

„ Прота Стеван Димитријевић“

Алексинац

33.

Чегар Драго

Васић Гавро

Електротехничка школа

Земун

34.

Ковачевић Срђан

Ћалић Драгослав

Електротехничка школа

Земун

35.

Јовановић Јован

Тончић Нинослав

Техничка школа

„Раде Металац“

Лесковац

36.

Димитријевић Бранислав

Тончић Нинослав

Техничка школа

„Раде Металац“

Лесковац

37.

Стевановић Жељко

Ковачевић Голуб

Техничка школа

 

Смедерево

38.

Тешић Богдан

Вељовић Бојан

Техничка школа

„Јован Жујовић“

Горњи Милановац

39.

Соколовић Предраг

Минковић Љубомир

Техничка школа

 

Пирот

40.

Сотиров Адриан

Минковић Љубомир

Техничка школа

 

Пирот

23. априла 2010.
Copyright © 2019 Техничка школа Пирот
X