Statika 2016 245

Uspeh na takmičenjima iz Kompjuterske grafike – 2D i Modeliranja mašinskih elemenata i sklopova

На Републичком такмичењу ученика машинских школа Србије из Статике, Компјутерске графике – 2D и Моделирања машинских елемената и склопова, које је одржано у петак и суботу 20. и 21.05.2016. године у Крагујевцу и на коме је учествовало 85 ученика, ученици образовних профила Техничар за компјутерско управљање и Техничар мехатронике Техничке школе из Пирота постигли су одличне резултате:

1. Из статике ученик Панић Петар освојио је прво место, а ученик Минић Филип освојио је пето место,

2. Из компјутерске графике – 2D ученик Ивковић Лазар освојио је треће место, а ученици Андоновић Марија и Јовановић Лазар освојили су једанаесто и тринаесто место, и

3. Из моделирања машинских елемената и склопова ученици Манић Филип и Александров Данијел освојили су осмо и девето место.

Statika 2016 245 Ivkovic Lazar 2016 245