XXI Republičko takmičenje učenika mašinskih škola Srbije

Na XXI Republičkom takmičenju učenika mašinskih škola Srbije održanom 10.5.2014. u Kragujevcu učenici Tehničke škole ostvarili su odlične rezultate. U kategoriji bravar Nikola Manić, učenik trećeg razreda, osvojio je drugo republičko mesto, dok je Nemanja Krstić osvojio četvrto mesto.
Za obrazovni profil autolimar takmičili su se učenici drugog razreda: Predrag Stanković je osvojio šesto, a Žarko Đošić deseto mesto.
Stefan Spasić, učenik drugog razreda, zauzeo je šesto mesto u kategoriji automehaničar.
U kategoriji strugar Petar Marković , učenik prvog razreda, osvojio je osmo mesto.
Mentori učenika bili su profesori Jasmina Jovanović, Borisav Golubović, Radmila Živković, Mića Zdravković i Bratislav Pejčić.

14. May 2014.